ЗАХИСТ ВІД ВИКРАДЕННЯ АВТО
  • 255

ЗАХИСТ ВІД ВИКРАДЕННЯ АВТО

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Одним з пріоритетних напрямків роботи Malhaz Master Sound є захист автомобілів від угону. Наші майстри проводять необхідну діагностику, прислухаються до індивідуальних побажань кожного клієнта і встановлюють сучасне високоякісне обладнання.

Наші майстри пропонують наступні послуги в даному напрямку:
• монтаж автосигналізацій;
• установка різного роду «секретних систем»;
• монтаж додаткових іммобілайзерів;
• установка GSM-сигналізацій.

Головне, на що ми робимо ставку – це на нестандартність технічних рішень. Ми працюємо в даній сфері вже не перший рік. Багаторічний досвід дозволяє нам максимально піти від шаблонних способів установки, тим самим підвищуючи ступінь захисту вашого авто.
Фахівці нашої фірми допоможуть встановити протиугінні системи на будь-яку марку автомобіля. При цьому будуть враховуватися не тільки термін його експлуатації, технічний стан, а й кожне окреме побажання клієнта. Задоволений водій – головна кінцева мета в роботі авто-центру Malhaz Master Sound.

Наші клієнти отримують не просто хорошу сигналізацію, яка закриває двері без необхідності застосування ключа, а й високий рівень захисту автомобіля в цілому. Встановлені системи повідомляють і нейтралізують несанкціоноване проникнення зловмисників всередину салону.
Не варто економити, купуючи дешеві системи або ж займаючись самостійною установкою подібного обладнання. Тільки професіонали знають всі нюанси і особливості роботи таких систем. Ніхто, крім фахівців не зможе забезпечити надійний захист машини від угону.
Економія на відповідність високим охоронним вимогам – це реальна загроза збереження вашого автомобіля. Довірте установку пристрою проти устаткування нам. Майстрам з Malhaz Master Sound відомі всі вразливі місця автосигналізацій і методи їх усунення.

ЦІНИ

Front Brakes Repair $49.95
Rear Brakes Repair $59.95
Rear Brakes Shoes $65.25
Axle $149.95 Each
Starters / Alternators $225.95 Plus Parts

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Ми надаємо одні з найнижчих цін на установку автосигналізацій в місті Чернівці. До того ж, ми гарантуємо швидкий термін виконання всіх необхідних робіт. В обов’язковому порядку наші майстри надають гарантію на встановлене обладнання. З нами ви можете більше не переживати за безпеку свого авто. З нашими протиугінними системами воно буде знаходитися в абсолютній безпеці.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками автосигналізацій. Висока якість протиугінних систем, багаторічний досвід роботи фахівців в даній області, чисельність відгуків задоволених клієнтів – все це гарантує високу якість надання послуг.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved