ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОЗВУКУ
  • 197

ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОЗВУКУ

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Будь-яка багатогодинна поїздка по знайомому маршруту стане комфортнішою з мультимедійною системою в автомобілі. Сучасні мультимедійні комплекси займають мінімум місця, досить прості в установці і здатні забезпечити високу якість відтворення звуку і зображення 🖥🎙

В нашій студії ви можете замінити штатний пристрій вашого автомобіля на мультимедійний центр, який включає в себе навігацію, інтернет, Bluetooth, телевізор, камеру заднього виду, парктронік, а також датчики тиску в шинах. Вся інформація виводиться на монітор, який органічно впишеться в дизайн салону Вашого автомобіля 🚗
На фото приклад нашої роботи для автомобіля Mitsubishi Pajero Sport.

Команда Malhaz master sound – це висококваліфіковані фахівці не тільки в області тюнінга, а й автоелектроніки. У нас ви можете замінити штатну магнітолу на мультимедійний центр, який може в себе включати навігацію, інтернет, Bluetooth, телевізор, камеру заднього виду, парктронік, а також датчики тиску в шинах. Вся інформація виводиться на монітор, який органічно впишеться в дизайн салону Вашого автомобіля, адже буде виготовлений конкретно для моделі вашого авто.

В наявності є монітори практично для всіх моделей автомобілів. Також ми можемо професійно встановити будь-який головний пристрій в ваш автомобіль, виготовивши для цього перехідну рамку. Якщо ви хочете перетворити ваш автомобіль в повноцінний центр мультимедійних розваг, проводите багато часу в ділових поїздках або любите подорожувати всією сім’єю з дітьми, то наші майстри побудують в ньому «кінотеатр на колесах» з високоякісної системою звучання.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Ми надаємо одні з найнижчих цін на установку автозвуку у місті Чернівці. До того ж, ми гарантуємо швидкий термін виконання всіх необхідних робіт. В обов’язковому порядку наші майстри надають гарантію на встановлене обладнання.

При переході по посиланнях нижче, Ви можете переглянути деякі наші роботи по встановленню автозвуку.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved