• 173

Тюнінг оптики автомобіля, установка ксенона

Автолюбителі прагнуть зробити свою машину максимально комфортною, надати їй стильного зовнішнього вигляду. Якісна оптика – один з важливих елементів, що впливають на безпеку їзди. Вона відповідає за забезпечення нормальної видимості в нічний час доби. Правильно встановлені фари також допомагають водіям зустрічних транспортних засобів впізнавати ваш автомобіль в темряві.

Згодом різниця між ближнім світлом фар і габаритами стає мінімальною. Це вірний знак, що пора звертатися до нас. Ми допоможемо відновити штатну автомобільну оптику або ж проведемо її повну заміну. Багато сьогодні, наприклад, роблять вибір на користь ксенону.
Відновлення штатної оптики

Деякі вибирають саме цей комплекс робіт. Він передбачає звичайну полірування фар. Під час процедури майстер використовує спеціальні миючі та полірувальні засоби. Головний плюс відновлення оптики – мінімальна кількість тимчасових і фінансових витрат. Правда, після очищення і полірування фар проблема вирішиться ненадовго.
Заміна автомобільної оптики
Сучасний ринок пропонує водіям широкий спектр варіантів. Так, наприклад, можна поміняти стару оптику на штатну або оригінальну. Роблячи вибір на користь другого варіанту, можна використовувати галогенні або бі-ксенон лампи. Ми пропонуємо значний вибір варіантів:
1. Установка ліцензованої альтернативної оптики проекторного типу. Дані вироби відрізняються високим ККД. Це дозволяє якісно висвітлювати не тільки дорогу, але і узбіччя під час їзди. В даному випадку застосовуються ксенонові або галогенові джерела світла.
2. Монтаж рефлекторної (нелінзованной) тюнінг авто-оптики. Вона відрізняється своєю оригінальністю і універсальністю. В даному випадку допускається використання світлодіодів, ксенону і галогену. За рахунок такої оптики можна не тільки поліпшити видимість на дорозі, але і надати своєму автомобілю стильного вигляду.
Тюнінг оптики і його переваги
Рекомендуємо вашій увазі послуги нашої фірми. Тут працюють виключно досвідчені і високопрофесійні фахівці, які знають толк в заміні оптики, особливо якщо мова йде про ксенон. Ми пропонуємо наступні переваги:
1. Збільшену активну безпеку вашого авто. Після установки нової оптики водій зможе краще оцінювати дорожню ситуацію в умовах поганої видимості. Під час опадів промені будуть висвітлювати дорожнє полотно, а не краплі.
2. Економічність. Установка ксенону дозволяє економити на споживанні електроенергії. При цьому якість світлового потоку і його насиченість не погіршуються навіть під час включення всіх бортових приладів.
3. Максимальна комфортність. Спектр світіння ксенонових ламп дуже близький до натурального денного світла. З такими фарами водій не буде швидко втомлюватися за кермом.
Ми пропонуємо оптимальні ціни, гарантуємо високу якість і довговічність роботи встановленої оптики. Зверніться до наших фахівців, і ви отримаєте професійний монтаж ксенону або звичайною штатною оптики за доступними цінами.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved