• 62

Сучасна шумоізоляція та звукоізоляція

Більшість сучасних автомобілів не відрізняється такою шумоізоляцією, яка б повністю влаштовувала власників. І вже через деякий час після придбання транспортного засобу, починає дратувати водія виття вітру, шум колісних арок, неможливість насолодитися тишею в салоні після досягнення 80 км / ч. І що ж робити?

Розв’язання проблеми знайдено вже давно – часткова або комплексна шумоізоляція транспортного засобу (дверей, колісних арок, підлоги салону, багажника, даху). Шумоізоляція машини, ціна на котру залежить від різних факторів, дає помітний ефект – в салоні стає набагато тихіше, ніби Ваш улюблений автомобіль став класом вище. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо майстер буде використовувати правильні матеріали, й укладати їх за спеціальною технологією. Якщо ви не маєте необхідних знань, інструментів та сировини, краще всього звернутись до професіоналів, і ні в якому разі не починати цей процес самостійно.

В процесі шумо- та звукоізоляції, необхідно застосування матеріалів високої щільності, залежно від розташування основних джерел шуму. Повна шумо- та звукоізоляція автомобіля обов’язково включає в себе обробку стелі, підлоги, дверей, багажника і колісних арок.

Шумоізоляція автомобіля – важлива послуга для гарантії спокою та комфорту

Чому раніше в салоні транспортного засобу було тихіше? Причина проста – банальна економія.

Сучасний ринок працює в умовах підвищеної конкуренції, виробники змушені максимально здешевлювати виробництво. Вектор розвитку автомобілебудування пішов по шляху здешевлення собівартості, щоб споживачі мали необхідність частіше купувати транспортний засіб. Саме тому, більш старші моделі авто того ж самого виробника, мають кращу звукоізоляцію, по зрівнянню з сучасними варіантами. Звісно, якщо мова йде не про преміум-сегмент.

Шумоізоляція – вкрай трудомісткий процес, в якому не буває нічого зайвого. Зробити автомобіль тихіше, проклеївши тільки підлогу або тільки двері не можна. Повна шумоізоляція автомобіля повинна охоплювати: обробку стелі, підлоги, дверей, багажника і колісних арок, тільки так можна отримати бажаний результат.

Ізолювати машину потрібно цілком, а отже її необхідно повністю розібрати. Після розбирання проводиться обклеювання всіх металевих частин оголеного салону вібропоглинаючими, звукопоглинальними й теплоізоляційними матеріалами. Крім того, в процесі шумоізоляції, можливе застосування різної сировини, щоб знизити скрипи елементів.

Звукоізоляція авто – важлива послуга для всіх автовласників

Навіть в досить недешевих іномарках є що ізолювати, і причин цьому кілька:

1) Збільшується безпека руху. Всі сторонні звуки які можуть відволікати водія усуваються. Іноді страшенно дратує шум пластика, і водій в русі намагається знайти осередок, відволікаючись від руху. Хоча, якщо провести максимальну ізоляцію, то в салоні можна не почути несправну роботу транспортного засобу (биття стійки амортизатора або несправність гальмівних колодок). Так що потрібно тримати міру, і консультуватись з приводу оптимального рівня ізоляції.

2) Комфорт від водіння. Найчастіше, зниження сторонніх шумів дозволяє зменшити рівень втомленості, завдяки цьому, задоволеність власника автомобіля виросте.

3) Професійна звукоізоляція для авто носить ще й захисну функцію. Наприклад – від каменів та появи корозії. Найчастіше, спеціальне покриття сприяє кращому утриманню температури всередині салону автомобіля (влітку тримається прохолоду від кондиціонера всередині, взимку утримується тепло).

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved