• 82

Сигналізація – один з найважливіших елементів автомобіля

Захист транспортного засобу від крадіжки – завдання комплексне і відповідальне, одним з основних заходів при його вирішенні є установка сигналізацій на авто, Чернівці. Факторів, що впливають на вибір компонентів для захисту від викрадення транспортного засобу багато: популярність автомобіля серед викрадачів, умови зберігання та експлуатації, зручність повсякденного використання, додаткові функціональні можливості, виділений бюджет на придбання охоронної системи для авто. Не всі мають бажання та можливість вдаватись в усі тонкощі, тому, більшість з них довіряють вибір й установку автодилеру. Але підбір автосигналізацій, механічних блокіраторів, та інших засобів, в автосалонах убогий, схеми установки найпростіші, а вартість монтування вище, ніж в середньому по ринку.

Особливості

Можна ввести на пошуковому ресурсі «сигналізація для машини, ціни», та знайти найвідповідніший варіант, придбати товар самостійно, і звернутися до будь-якого автоелектрика щоб він виконав установку. Схема встановлення й підключення в комплекті є, що тут складного? Звісно, та й ціна буде нижчою. Але навіть хороший електрик, що не займається установкою автомобільних сигналізацій постійно, навряд чи зможе повністю реалізувати потенціал, закладений в системі. Ще один фактор, що ускладнює роботу неспеціаліста – необхідність використання актуального обладнання та спеціального програмного забезпечення, які розповсюджуються тільки серед сертифікованих установників.

Окрім цього, певні складнощі можуть виникнути під час гарантійного випадку. Електрик не змінюватиме компоненти системи безкоштовно, а продавець сигналізації буде з підозрою ставитися до діагностики несправності сторонньою людиною, навіть не компанією.

Спеціалізовані установчі центри, позбавлені цих проблем, тому краще віддати перевагу професіоналам своєї справи.

Найпопулярніша авто сигналізація в Чернівцях та всій Україні

Іммобілайзер – це складний цифровий інтелектуальний пристрій для захисту автомобіля від викрадення, він є однією з найбільш ефективних протиугінних систем. Установка іммобілайзера дозволить посилити захист Вашого автомобіля і значно ускладнить життя викрадачам.

З огляду на незначні розміри реле і блоку управління (зараз вони в основному збираються в одному блоці), їх можна дуже добре заховати. А з огляду на те, що для використання іммобілайзера водій повинен тільки носити мітку (і час від часу міняти батарейку), цей метод захисту від угону найзручніший.

Крім свого основного завдання іммобілайзер також дозволяє:

– Управляти електромеханічним замком капота.

– Захищати від злому штатну сигналізацію.

– Захищати від угону на основі “людського фактора” (крадіжка, грабіж, обман і т.п.). Звичайно, для цього потрібно носити мітку окремо від ключів і бажано, гаманця.

– Забезпечувати комфорт користування сигналізацією (режим “вільні руки”).

– Використовувати секретку (секретну кнопку).

GSM автосигналізація, Чернівці

Широке поширення GSM зв’язку дозволило значно підвищити ефективність автомобільних пристроїв проти викрадення.

По-перше, дальність і перешкодозахищеність цифрового мобільного зв’язку набагато більше, ніж у стандартного трансивера сигналізації. Стан автомобіля тепер можна перевіряти, хоч з іншого континенту. Також з’являється можливість прослуховування салону, визначення місця розташування автомобіля, записи маршруту руху.

По-друге, для управління найбільш затребуваними GSM-сигналізаціями можна використовувати додатки під iOS і Android.

По-третє, використання GSM дозволило створити slave-сигналізації (керовані штатним брелком автомобіля), які не поступаються аналогам з ЖК-брелком за функціональністю.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved