ШУМОІЗОЛЯЦІЯ АВТОМОБІЛЯ
  • 219

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ АВТОМОБІЛЯ

ОГЛЯД СЕРВІСУ

Шумоізоляція салону є одним з головних факторів комфорту і відмінною рисою дорогих авто. Низький її рівень впливає на підвищену стомлюваність і увагу водія. Особливо це відчутно на високій швидкості, коли загальний гул в салоні створює враження, що автомобіль скоро злетить. Тільки тому в авто представницького класу швидкість не відчувається. Окрім цього після проведення робіт по шумоізоляції, наші клієнти відзначають поліпшення якості звуку.

Malhaz master sound з радістю допоможе Вам позбутися від дискомфорту під час поїздок, пов’язаного з різного роду вібраціями і шумами. Наші фахівці володіють багаторічним досвідом, вони швидко і якісно проведуть діагностику та знайдуть причини виникнення шумів, визначать всі необхідні роботи по їх усуненню і сумлінно їх виконають

Для перегляду наших робіт, де була здійснена шумо-віброізоляція автомобіля перейдіть по посиланнях нижче.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Ми надаємо одні з найнижчих цін на послуги по встановленню шумоізоляціїї місті Чернівці. До того ж, ми гарантуємо швидкий термін виконання всіх необхідних робіт. В обов’язковому порядку наші майстри надають гарантію на встановлене обладнання. З нами ви можете більше не переживати за безпеку свого авто, а також за зовнішній вигляд вашого авто.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved