• 121

ЕММА – Єврофінал 2013

ЕММА - Еврофинал 2013

Чемпіонат Європи в Зальцбурзі увійде в історію ЕММИ як незабутньої події для його учасників і грандіозного фінального етапу 2013 змагального сезону.
Більше 7000 квадратних метрів виставкового центру м.Зальцбург (Австрія) були заповнені майже 170 змагальних автомобілів. Конкуренти з 26 країн змагалися, щоб визначити: хто є кращим з кращих.
Команда суддів з 20 країн мали велике задоволення випробувати фантастичну атмосферу серед команд, що змагаються, розміщених в залі змагань за країнами походження.

В суботу всіх суддів фіналу, а також всіх учасників чекала велика вечірка у відомому Stieglkeller в історичному місті Salszburg.

У неділю – день прийняття рішення – глядачі мали можливість аплодувати не тільки на знову оголошених європейських чемпіонів, віце чемпіонів, але і всім учасникам, які доклали зусиль, щоб прибути в Зальцбург і позмагатися за горде звання Чемпіона Європи 2013 по версії ЕММА!

До нашого привеликий жаль, збірної України, яка була представлена ​​3мя автомобілями – переможцями чемпіонату України 2013 по версії ЕММА не вдалося потрапити на заповітний пядістал в цьому році, але сподіваємося що наші хлопці врахують всі недоліки своїх систем і виправлять становище вже в следуещем змагальному сезоні 2014 !

Спасибі всім, хто зробив це велика подія можливим!

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved