• 104

Все про авто дизайн

Автомобіль став невід’ємною частиною життя сучасної людини. Саме тому споживачі очікують від авто чогось більшого, ніж просто швидке пересування з пункту А в пункт Б. Кожен хоче, щоб його автомобіль був швидким, гарним, комфортним та безпечним.

На кожному автосалоні з’являються все більш нові та фантастичні концепт-кари, які вражають своїм неперевершеним екстер’єром. Інтер’єр цих суперкарів теж не стоїть на місці. Іноді внутрішнє оздоблення автомобіля може виглядати ефектніше зовнішнього. Сучасні дизайнери із задоволенням експериментують не тільки з формою машини, а й з кольором і графікою.

Обклеювання авто

Дизайн обклеювання авто залежить від побажань клієнта та його бачення.

Плівка – найсучасніший спосіб захистити зовнішній вигляд автомобіля, зробити його унікальним та виділити серед авто зі стандартним оздобленням.

Звернувшись до спеціалістів, Ви зможете вибрати колір з широкої палітри, підібрати зображення, або створити власний дизайн на авто.

При необхідності плівка швидко і безпечно знімається, не залишає слідів, плям і не пошкоджує поверхню машини.

Призначення

Головна мета обклеювання – зміна зовнішнього вигляду транспортного засобу. Найчастіше автомобілісти звертаються до професіоналів тоді, коли хочуть підкреслити свою індивідуальність, кинути виклик нудній буденності.

Автовласник може зробити зовнішню поверхню кузова матовою, глянцевою, нанести принт з унікальним малюнком.

Завдяки обклеюванню, можна не тільки покращити зовнішні показники, а й захистити авто. Наприклад, анти гравійна плівка рятує лакофарбове покриття від подряпин, забирає на себе дрібні удари від піску, щебеню та агресивної хімії на дорозі. Поки на машині є плівка, поверхня зберігає свій первинний вигляд, як до обклеювання. Це дуже актуально, якщо Ви регулярно продаєте свою машину, купляючи більш нову модель.

Обшивка салону авто

Салон автомобіля, в якому власник знаходиться кожен день, повинен бути гарним, оригінальним, й таким, що відповідає його смакам та робить перебування всередині комфортним. На жаль, обшивка салону недовговічна, через деякий час вона втрачає респектабельний зовнішній вигляд, і її хочеться оновити. У салоні автомобіля поліпшити можна практично все: обшивку сидінь, оббивку стелі, дверних карт, стійок, керма, ручок, передньої панелі, трансмісії.

Однією з найбільш популярних послуг для автовласників є обшивка салону транспортного засобу, і це зрозуміло. Особливо має попит серед власників легкових засобів для пересування. Її сутність полягає в тому, щоб повністю або частково замінити вже існуючу оббивку всередині авто. Заміна обшивки може включати в себе перетяжку всього салону або окремих його частин (наприклад, перетяжку задніх та/чи передніх сидінь).

При необхідності можна змінити колір обшивки, фактуру матеріалу і оформити інтер’єр салону в бажаному стильовому напрямку. Все залежить від смакових переваг та потреб замовника.

Навіщо потрібна перетяжка салону автомобіля, призначеного для подальшого користування власником зрозуміло. А от чому ця послуга актуальна перед продажем транспортного засобу на вторинному ринку? Все дуже просто! Чим краще виглядає товар, тим більше за нього можна просити грошей. Скажімо так, різниця буде набагато більша, ніж ви заплатите за заміну оббивки салону напередодні продажу авто.

ЗАЛИШТЕ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Copyright 2019 MALHAZ | All rights reserved